четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Дваесетгодишен скопјанец ја силувал сосетката

siluvanje

Поврзани вести

Дваесетгодишно момче од Скопје ја нападнало, а потоа и ја силувало сосетката.

М.Л. во петокот влегол во куќата на скопјанката преку отворениот прозорец од кујната, физички ја нападнал, а потоа и ја силувал.

Против него е поднесена кривична пријава.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести