четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Двајца повредени во сообраќајка кај Јажинце

Несреќата според тетовската полиција се случила околу 11.30 часот во близина на месноста Непроштенска јурија.

soobrakajka1

Последни вести

Две лица се повредени во карамбол од пет возила кој се случил денес на регионалниот пат Тетово-Јажинце.

Несреќата според тетовската полиција се случила околу 11.30 часот во близина на месноста Непроштенска јурија. Повредените од несреќата се пренесени во Клиничката болница во Тетово.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести