среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Две безживотни тела пронајдени утрово во Струмица

policija

Поврзани вести

Две безживотни тела пронајдени утрово во Струмица.

Телото на триесет и деветгодишниот Митко А., кој неофицијално си го одзел животот, е пронајдено на улицата „Ценка Павлова“ утрово околу 7 часот.

Второто тело е пронајдено околу 4 часот на улицата „Маршал Тито“. Се работи за Стојан П. (59) кој најверојатно починал како последница на мозочен удар.

Полициски увид е извршен во двата случаи.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести