среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Две лица тешко повредени во сообраќајка на автопатот Скопје-Тетово

11111111111.jpg-500

Последни вести

Две лица се потешко повредени во тешка сообраќајна несреќа што се случила синоќа на патот Тетово – Скопје.

До несреќата дошло во близина на бензиската пумпа „Окта“ околу 22 часот, кога од се уште неутврдени причини дошло до судир меѓу автомобил и камион.

Најчитани вести