среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Две лица убиени во Чаир

g_policija

Поврзани вести

Двојно убиство се случило претпладнево во скопската населба Чаир.

Полицијата го потврди случајот и информираше дека убиството се случило околу 11 часот на улицата „Рифат Бурчевиќ“. Едно лице е приведено, а повеќе детали полицијата најави за во 14 часот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести