среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Две млади лица пронајдни мртви во автомобил во Припор

policijanokni5

Последни вести

Безживотни тела на две млади лица  на возраст од 23 години попланево се проанјдени мртви во автомобил во Припор, дознава Press24 од полициски извори. Според информации на порталот, двете лица утрово по новогодишната забава заминале да водат љубов во Припор.

Лицата С.Д. (1991) и А.Ј. (1991) пронајдени се  мртви попладнево. Според неофицијалните информации, починатите лица биле пронајдени голи во автомобилот и најверојатно се загушиле од издувните гасови.
Од полицијата ја потврдуваат информацијата.

Телата на починатите било во автомобил марка „опел корса“ кое било паркирано во гаража на улица Христо Татарчев 20,  број 13.

Најчитани вести