недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Две скопски улици денеска без вода

voda

Поврзани вести

Корисниците на потегот од булевар Партизански Одреди до улица Дебарца ќе останат без вода поради изведување на приклучок на улица Костурски херои бб.

Без вода корисниците ќе бидат во периодот од 09:30 часот па се до изведувањето на приклучокот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести