среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Двојно убиство и самоубиство во скопски Аеродром

policija

Поврзани вести

Двојно убиство и самоубиство во скопски Аеродром.

Од МВР потврдуваат дека има пријава и дека моментално се врши увид на местото на настанот, односно во стан во Аеродром, но дека засега не можат да дадат дополнителни информации.

Според првичните и се уште неофицијални информации, маж ја убил својата жена, нејзината сестра и потоа се самоубил.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести