вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Легендарниот Игор Џамбазов доживеа инфаркт

Легендарниот Игор Џамбазов доживеа инфаркт

На Игор Џамбазов му следува уште една операција

Поврзани вести

Игор Џамбазов (51) доживеал инфаркт и итно е пренесен во болницата „Филип Втори“ во Скопје, каде му се укажува потребната медицинска нега, пренесува порталот Репортер.мк.

Засега се уште нема официјална потврда за случајот.

Најчитани вести