сабота, 29 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Џеј Ло во непрепознатливо издание

j-lo-naslovna

Поврзани вести

Џеј Ло се појави ви Њујорк на настанот Rock the Kasbah во издание во кое за многу мина беше непрепознатлива.

Џеј Ло во непрепознатливо издание

Џеј Ло во непрепознатливо издание

Сите останаа изненадени кога познатата латино дива се појави во црно-бело издание, тесни пантолони, црн топ со ролка, класични салонки, а целиот дизајн го финишира со капут во пепито дезен.

Џеј Ло во непрепознатливо издание

Џеј Ло во непрепознатливо издание

Можеби целиот стајлинг немаше да биде толку шокантен, да не беа црните очила за вид. Вака, останува само да се надеваме дека ова издание на Џеј Ло е само експеримент што нема да продолжи…

Најчитани вести