петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 0

Џејми Оливер и неговата сопруга го очекуваат петтото дете (ФОТО)

Џејми Оливер и неговата сопруга го очекуваат петтото дете

Џејми Оливер и неговата сопруга го очекуваат петтото дете

Поврзани вести

Џејми Оливер на својот Фејсбук профил сподели фотографија од својата сопруга Џулиет Нортон, во шестиот месец од бременоста.

За Оливер и неговата сопруга Нортон ова ќе биде петта  среќа по ред и тоа овој пат чекаат девојче.

djejmi-oliver.jpg1

 

Најчитани вести