среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 13

Џеко ќе добие 12 часа секс од Атина

DZEKO SEKS

Последни вести

Познатата танчерка од Србија, Атина Марковиќ- Ферари, на репрезентативецот на БиХ, Един Џеко, му вети 12 часа секс, доколку неговата репрезентација забележи победа на Мундијалот во Бразил.
“Едине Џеко, ќе те частам 12 часа секс ако земете победат во Бразил, навивам за вас“, напиша Атина на својот Фејсбук профил.
Единствената дилема е дали на танчерката и е доволна една победа или нејзиниот улов е БиХ да ја освои светската титула во Бразил.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести