недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Џеко со прекрасната Амра ужива во Дубровник

XEKO UZIVA VO DUBROVNIK

Последни вести

Најголемата ѕвезда во репрезентативниот дрес на БиХ, Един Џеко, веќе неколку дена се одмара во прекрасниот Дубровник, а друштво му прави неговата поубава половина, Амра Силајџиќ.

Одморот во Хрватска, Џеко ќе го искористи за рехабилитација од несреќната елиминација во групната фаза од Мундијалот во Бразил но и за плнење на батериите кои ќе му бидат потребни за новата сезона во англиската Премиер лига која стартува на 16 август.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести