сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 0

Џенифер Анистон е бремена? (ФОТО)

Она што не може а да не се забележи е заоблениот стомак на 47-годишната Анистон, по што по којзнае кој пат се разгореа гласините дека е бремена.

џенифер

Поврзани вести

Папараците ги уловија Џенифер Анистон и нејзиниот сопруг Џастин Терокс како уживаат на една плажа на Бахамите. Актерите неколку дена се на одмор на рајските острови.

Она што не може а да не се забележи е заоблениот стомак на 47-годишната Анистон, по што по којзнае кој пат се разгореа гласините дека е бремена.

1jan

3jan

4jan55jan-5

6jan

7jan

8jan

9jan

10jan11jan

12jan

13jan

Најчитани вести