Магазин

ФОТО: Џенифер Лопез непрепознатлива на плажа!

ФОТО: Џенифер Лопез непрепознатлива на плажа!

Кога се појави на плажа во Мајами, никој не ја препозна.

jenifer-lopez-plazza-1

Сепак вештото око на папараците ја реши загатката – дамата со цветната марама на главата, очилата за сонце и маицата со принтот е Џенифер Лопез.

jenifer-lopez-plazza

Таа се појави во сосема опуштено шик издание, со шарена марама околу појасот, а уживаше во сонцето на плажата.