четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Џенифер Лопез: Син ми е љубовта на мојот живот

dzenifer lopes -sin

Поврзани вести

Најголемата љубов во животот на неповторливата Џеј Ло е нејзиниот син Макс.

Џенифер Лопез истакнала дека во една прилика кога добила писмо од нејзиниот мал син во кое тој и напишал дека ќе ја сака засекогаш и потоа, не можела да ги сопре солзите радосници неколку часа, изјавила пејачката за еден таблоид.

„Тоа го осмисли целиот мој живот. Пак ќе се расплачам. Стоп! О Боже! ’Засекогаш и потоа’ ми имаше напишано … дојдов дома уморна од работните обврски тој ден и легнав, пота забележав голем жолт плик, на кој пишуваше ’За мама од Макс’. Јас го отворив, читав и плачев. Си помислив, ’Боже, син ми е љубовта на мојот живот’“, вели Џеј Ло.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести