вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 17

ВИДЕО: Џиновски глушец на Марс

ginovski-glushec

Поврзани вести

Вљубениците во НЛО тврдат дека нашле уште еден непобитен доказ за живот на Марс. Според нив, на површината на Марс може да се забележи џиновски глушец, голем околу 3 метри.

Ова откритите…

Најчитани вести