вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Џоџ Брандон е машка проститутка која заработува 4000 евра на вечер

momce

Поврзани вести

Џош Брандон е најплатен „сексуален работник“ во Велика Британија, а месечно заработува околу 37 илјади евра.Момчето кое со изгледот потсетува на тинејџрка , смета дека поради андрогениот изгед има успех во работата.

Џош Брандон е геј машка проститука и за една вечер заработува 4000 фунти. Најголем дел од луѓето сметаат дека треба да изгледа како мачо-маж, но тој не смета така.

Сам за себе вели дека е најплатен сексуален работник во Велика Британија, но на неговиот сајт пишува  дека е „ескорт момче со интернационални награди“.

Останува нејасно на кои награди се однесува, но едно е сигурно ова момче проституцијата ја сфаќа сериозно.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести