петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 41

Џоли бара утеха за разводот во прегратка на Шербеџија!

Легендарниот Шербеџија открива дека неговите шансони не ги сакаат само Балканците, туку и светските ѕвезди.

Анџелина Џоли

Последни вести

Популарниот актер Раде Шербеџија, кој децении наназад својата кариера ја гради во Холивуд, каде што воедно се познава и се дружи со голем број познати ѕвезди, вклучувајќи ги и Бред Пит и Анџелина Џоли, со кои е и близок пријател, не сакаше за медиумите да ја открие вистинската причина за разводот на „Бранџелина“.

-И покрај тоа што ја знам причината, нема да ја откријам, затоа што ги сакам моите пријатели и не сакам да ја нарушам нивната интима, мистериозен е популарниот Раде.

rade-pit

Легендарниот Шербеџија открива дека неговите шансони не ги сакаат само Балканците, туку и светските ѕвезди.

Меѓу нив е и Анџелина Џоли, која поради разводот од Бред Пит, утеха бара во песните на Раде со кои полесно го надминува периодот.

– Досега повеќепати им пеев на колегите, како на сетови, така и приватно. Џоли ми призна дека многу ги сака моите песни и дека ги слуша многу често – изјавува Шербеџија за српските медиуми.

Најчитани вести