петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Џоли нема да оди на премиерата на својот нов филм поради болест

Germany Movie Unbroken

Последни вести

Анџелина Џоли нема да присуствува на премиерата на својот нов филм  „Unbroken“, која е закажана за понеделник во Лос Анџелес.

Од „Universal Pictures“ е соопштено дека Џоли има варичела (овчи сипаници) и оти нема јавно да настапува наредните денови за да го промовира филмот чиј режисер е таа.

На премиерата Џоли ќе ја претставува нејзиниот сопруг Бред Пит и децата. Таа на своите фанови преку ЈуТјуб им порача дека филмот многу и значи и додава оти ќе „седи дома, ќе се чеша и ќе мисли на нив“.

Најчитани вести