Магазин

Џони Деп добил тостер за свадба од поранешната сопруга

Џони Деп добил тостер за свадба од поранешната сопруга

Иако Џони Деп (51) ја покани на свадбата што ја правеше со Амбер Херд (28), неговата поранешна девојка Ванеса Паради (42) не сакала да присуствува.

Сепак, речиси два месеци по свадбата одлучила да му испрати подарок. Ванеса се одлучила за тостер.

Ванеса и Деп во врска беа 14 години и имаат две деца, Лили Роуз (15) и Џек (12), кои присуствуваа на свадбата на татко му на Бахамите.

amber-heard-and-johnny-depp

johnny-depp-vanessa-paradis_6936696-original-lightbox