Магазин

Џони Деп и Амбер Хард се верија!?

Џони Деп и Амбер Хард се верија!?

Џони Деп навистина ставил прстен на раката на Амбер Хард, пишува американскиот „УС Викли“.

Актерката пред само неколку дена предизвика шпекулации дека Деп ја побарал за жена откако се обиде да сокрие нешто светкаво на нејзината лева рака, пишува магазинот, кој што дури сега добил информација околу наводната свршувачка од луѓе блиски до холивудската двојка.

0fd76642d84abd2e04255e8cffccdc69541ae8de

„Предлогот се случи пред некое време. Само таа не го носеше прстенот“, изјавил извор близок до Деп и Хард.

Сепак, пишува „УС Викли“, двојката допрва треба да потврди или да демантира.