петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Џони Деп и Амбер Хард се верија!?

Ја побарал ли холивудскиот актер својата далеку помлада девојка за жена?

johnny-depp-amber-heard-467

Поврзани вести

Џони Деп навистина ставил прстен на раката на Амбер Хард, пишува американскиот „УС Викли“.

Актерката пред само неколку дена предизвика шпекулации дека Деп ја побарал за жена откако се обиде да сокрие нешто светкаво на нејзината лева рака, пишува магазинот, кој што дури сега добил информација околу наводната свршувачка од луѓе блиски до холивудската двојка.

0fd76642d84abd2e04255e8cffccdc69541ae8de

„Предлогот се случи пред некое време. Само таа не го носеше прстенот“, изјавил извор близок до Деп и Хард.

Сепак, пишува „УС Викли“, двојката допрва треба да потврди или да демантира.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести