среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Џорџ и Амал се разведуваат поради Сандра Булок

gorg_sandraa

Последни вести

Прво се „шушкаше“ дека причина за нивната можна разделба е фактот дека Амал сега не сака деца затоа што сака да се посвети на кариерата. Сега пак пишуваат дека Амал е многу љубоморна и тоа на колешката на Клуни, Сандра Булок.

-Тие често се расправаат, а Амал е многу љубоморна. И тоа не само на Сандра, туку и на Синди Крафорд и на Анџелина Џоли, пишуваат таблоидите.

Од друга страна, Сандра булок никогаш не криела дека Клуни и се допаѓа.

-Таа постојано велеше за него, дека тој е оној вистинскиот. Секогаш се разнежнува кога зборува за него. Сега кога е оженет, не зборува за тоа од почит кон неговиот брак, вели пријателка на Сандра.

фото: celebuzz.com

Најчитани вести