сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Џорџ Клуни ќе стане татко?

Иако портпаролот издаде официјално соопштение дека Амал не е бремена, сепак фотографиите покажуваат малку поинаква слика.

kluni1

Последни вести

Социјалните мрежи овие денови се вжештени поради наводната бременост на сопругата на славниот актер Џорџ Клуни, Амал Аламудин.  Имено, убавата Амал се прошета во Западен Холивуд со својот шармантен сопруг, а нејзиното стомаче, кое ѕиркало под палтото, го привлече вниманието на јавноста и медиумите.

Амал цело време не ја симнувала насмевката од лицето, а рацете често ги држела на стомачето. Иако портпаролот издаде официјално соопштение дека Амал не е бремена, сепак фотографиите покажуваат малку поинаква слика.

Сепак, ако гласините се покажат вистинити, тоа сигурно ќе ги усреќи семејствата на Џорџ и Амал, бидејќи нејзиниот татко веќе изразил желба за внуци.

Неодамна американските медиуми објавија дека Џорџ сака дете, но дека Амал сака да почека уште малку.

kluni

 

Најчитани вести