вторник, 27 јуни 2017  |  Вести денес: 31

Се пее „Едно име имаме“ – реки од народ низ Скопје (ВИДЕО)

narod-nova-640x360

Поврзани вести

Ечи „Едно име имаме“- реки од народ низ главниот град…

 

slika-3-gif-500-640x356

slika-5-gif-500-640x358

 

slika-6-gif-500

tose-gif-1

makedonija-gif-22

narod-gif-500

Најчитани вести