Магазин

ФОТО: Ова е единственото здолниште што ќе ви биде потребно оваа есен

ФОТО: Ова е единственото здолниште што ќе ви биде потребно оваа есен

Ова е единственото здолниште што ќе ви биде потребно оваа есен. Штом ќе завладее есента јасно е дека ни е потребно подновување на гардароберот.

suknja-1

Ако барате подеднакво тренди, но и удобно парче облека, што можете да го носите на 1.000 начини, тогаш одлучете се за здолниште од превртена кожа која ни доаѓа директно од модата на 70-тите!

suknja-2

И во рамки на претходните модни недели, најголемите трендсетерки јасно ни дадоа до знаење дека овој модел ќе ја обележи есента.

suknja-3

Овој модел на сукња е прилично едноставен и совршено се вклоупува во голем број комбинации.