четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Една од најпознатите порно актерки отиде во пензија

lisaan

Последни вести

Порно актерката која зад себе има огромен број филмови за возрасни, објави дека се пензионира.

Лиса Ен повеќе од 20 години е во порнографијата, а на 42-годишна возраст има снимено точно 445 порно филмови.

Освен како актерка, таа работеше и како режисерка на бројни проекти за возрасни и сопственичка е на продуцентската куќа „Лиса Ен продакшн“.

Денес Лиса Ен има 42 години и реши да објави дека конечно се пензионира од оваа професија.

penz

На својот Фејсбук профил таа со обожавателите ја сподели оваа вест, а постави и фотографии од рачно напишано проштално писмо.

-Драг свету, во сите овие прекрасни години имавме многу личен и интимен однос. Не можам да смислам поубав начин за споделување на моите мисли отколку да одвојам време и рачно да напишам писмо. Писмото морам да го започнам со заблагодарување. Ви благодарам за сите овие години, започнува таа.

Најчитани вести