недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Едно лице загина во несреќа во Чешиново

Постар кочанчанец загина во сообраќајка.

nesreka

Поврзани вести

Во тешка соорбраќајна незгода едно лице утринава во загуби животот.

Според првичните информации од полицијата утринава во кочанското село Чешиново се случила сообраќајна незгода во која учествувале 25-годишниот И.С. и 61-годишниот Констадин М.

Од здобиените повреди на лице место починал Костадин М.

Се превземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести