сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 8

Eдночасовен прекин на сообраќајот на патот Кичево – Охрид

pat

Поврзани вести

Поради изведување градежни работи на патниот правец  А2 Кичево-Охрид кај месноста Лавчанско речиште сообраќајот денес ќе биде во прекин од 16.00 до 17.00 часот.

Најчитани вести