вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 40

Ексклузивна галерија: Груевски во посета на повредените полицајци од акцијата во Куманово

g

Последни вести

Премиерот Никола Груевски, синоќа ги посети повредените претстаници на безбедносните сили, во полициската акција за разбивање на терористичката група во Куманово.

Според последните информации на Сител, осумина полицајци го загубија својот живот во борбите во Куамново.

g1

g3

g4

Најчитани вести