понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 6

Ексклузивно на Алфа: Кој е нов министер во новиот кабинет на премиерот Груевски?

Ексклузивните информации само на Алфа ТВ. Не ги пропуштајте вестите на Алфа во 18.30 часот... Ова е објавено е на официјалниот сајт на телевизијата.

vlada1

Последни вести

Кој е нов министер во новиот кабинет на премиерот Никола Груевски?

Ексклузивните информации само на Алфа ТВ. Не ги пропуштајте вестите на Алфа во 18.30 часот…
Ова е објавено е на официјалниот сајт на телевизијата.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести