недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Ексклузивно видео од Централниот одбор на СДСМ

sdsm-centralen-500

Последни вести

На Јутјуб се појави видео пародија од состанокот ЦО на СДСМ на кој се разговарало за начинот на кој опозициската партија сака да дојде на власт.

 

Најчитани вести