понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 9

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: Заев призна дека за нив има лош материјал, но нема да го пушти

zaev1

Последни вести

Првиот човек на опозициската СДСМ, Зоран Заев, при својата денешна посета на Куманово признава дека има „бомби“ за нив, но нема да ги објави во јавноста.

На прашање на, најверојатно симпатизер или член на СДСМ, „може за нас нешто, сигурно има“, Заев вели „сигурно има, да ама за нас не“.

Најчитани вести