четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Експлдира автомобил на мостот Газела во Белград

Според првичните информации експлодирал автомобил марка „фиат типо“.

Експлдира автомобил на мостот Газела во Белград

Експлдира автомобил на мостот Газела во Белград

Поврзани вести

Страотна експлозија на автомобил ги исплаши белграѓани денеска околу 12.30 часот, на мостот Газела, објави српски „Телеграф“.

Според првичните информации експлодирал автомобил марка „фиат типо“.

Сеуште не се знае дали има поредени и која е причината за експлозијата.

Погледнете ја снимката:

Најчитани вести