сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО+ВИДЕО: Експлозија на танкер во германско пристаниште

Во експлозија на танкер во пристаништето Дуисбург во Геманија, загинаа најмалку две лица, јавува „Раша Тудеј“, повикувајќи се на германски медиуми.

eksplozija-pristanishte-germanija-2

Последни вести

Во експлозија на танкер во пристаништето Дуисбург во Геманија, загинаа најмалку две лица, јавува „Раша Тудеј“, повикувајќи се на германски медиуми.

eksplozija-pristanishte-germanija-1

На социјалните мрежи почнаа да се појавуваат фотографии и видео од местото на настанот.

Најчитани вести