петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Експлозија пред Основен суд 2

8d4f0bff79991a4661806c42a8716384bb4c0511c30dda30b83d6c1adf062d40

Последни вести

Голем број полициски службеници во моментов се наоѓаат пред скопскиот Кривичен Суд. Фотографиите кои ни ги испратија нашите читатели покажуваат засиелно полициско пристуство но се уште немаме конкретни инфорамции за што станува збор. Нашиот репортер е на терен, наскоро очекуваме повеќе информации.
Неофицијално, во полиција граѓани пријавиле експлозија.

Најчитани вести