понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ел Шарави и Мастур во free style акција

sharawy mastour

Поврзани вести

Дека Милан има светла иднина, докажува последниот тренинг на кој младите ѕвезди на италијанскиот гигант, Ел Шарави и Мастур демонстрираа дел од својот раскошен талент.

Останатите кои беа присутни во тренинг-центарот Миланело, можеа само да уживаат во техниката која ја поседуваат овие двајца одлични техничари.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести