сабота, 25 март 2017  |  Вести денес: 24

Ембер заборави на Џони, сега е во врска со иноваторот Елон Муск?

По лондонската премиера на „Одредот на отпишаните“ актерката Ембер Херд (30) отиде на забава, а цела ноќ беше придружувана од иноваторот што стои зад електричните автомобили „Тесла“, Елон Муск (45).

amber-heard-elon-musk

Поврзани вести

По лондонската премиера на „Одредот на отпишаните“ актерката Ембер Херд (30) отиде на забава, а цела ноќ беше придружувана од иноваторот што стои зад електричните автомобили „Тесла“, Елон Муск (45).

Познавачите тврдат дека Херд е луда за Муск кој тежи неверојатни 80 милијарди и во моментов се разведува од неговата втора сопруга. Ниту разводот на Ембер со Џони Деп (53) сеуште не е завршен, а актерката го обвинува дека ја слоупотребувал.

Сопругата на Муск неодамна изјави дека би сакала да му даде втора шанса на бракот и дека тие двајца сеуште се блиски.

Според пријателите на Ембер, таа и Елон се знаат со години и се само добри пријатели.

Најчитани вести