четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Емотивно видео: Новороденчето не се двои од мајката

bebe

Поврзани вести

Врската меѓу бебето и мајката е посебна и нераскинлива. Оваа видео снимка го докажува тоа. Штотуку роденото бебенце не сака да се одвои од мајката.

Откако лекарите се обиделе да го одвојат од мајката, бебето не престанало да плаче.

Погледнете…

Најчитани вести