недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 41

Ен Хатавеј стана мајка

Американската актерка Ен Хатавеј (33) стана мајка, јавува сајтот Е! синоќа.

en-hatavej-1

Поврзани вести

Американската актерка Ен Хатавеј (33) стана мајка, јавува сајтот Е! синоќа.

Сопругот на добитничката на Оскар за „Клетници“ (Les Miserables, 2012.), Адам Шулман објави дека добил син и дека неговата сопруга се породила уште на 24-ти март.

Портпаролот на актерката, Стивен Хувејн ја потврди веста.

Ен Хатавеј и Шулман кој е актер и продуцент се венчаа во 2012-тата година.

Најчитани вести