среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ева Лонгорија конечно задоволна: Повеќе не ми требаат млади мажи

Ева е сега во врска со 45-годишен милионер

eva longorija

Поврзани вести

По разводот со кошаркарот Тони Паркер, познатата актерка често можеше да се забележи во друштво на помлади момчиња.

Меѓу разводот со 31-годишниот Тони, седум години постарата Лонгорија својата „колекција“ ја потполни со млади момци меѓу кои се 27-годишниот Марко Санчез, една година постариот Едуардо Круз и 34-годишниот Ернесто Аргулео.

„Сакав на себе, а и на својот поранешен маж да докажам дека можам да го имам секое момче кое ќе го посакам. Помладите од мене ми беа најголем предизвик“; рекла Ева, која сега е во врска со седум години постариот милионер Антонио Бастон.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести