вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 58

Еве каде денеска ќе нема вода

voda

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа на булевар Партизански Одреди бр.64, без вода ќе останат корисниците на потегот од истоимениот булевар до улицата Бледски Договор и на потеготот од истоимениот булевар до улицата Манапо.

Тие ќе бидат без вода од 12:00 часот па се до санирање на дефектот.

Најчитани вести