среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Еве каде ќе нема струја утре

bez-struja.jpg-500

Поврзани вести

Утре без електрична енергија ќе останат дел од корисниците од скопските општини Бутел, Гази Баба, Студеничани и Центар.

Во време од 08.30 до 14.30 часот, без струја ќе бидат дел од корисниците од село Љуботен во општина Бутел.

Во време од 08.30 до 11.30 часот, корисниците од улица „Благоја Стефковски“ во општина Гази Баба.

Во периодот од 08.30 до 15.00 часот, дел од корисниците од село Љубош во општина Студеничани и корисниците од улица „Димче Мирчев“ во општина Центар.

Најчитани вести