понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Еве каде ќе нема вода утре

voda

Последни вести

Поради реконструкција на електро-моторен погон број 1 во Сарај утре без вода за пиење ќе бидат корисниците во населените места: Сарај, Глумово, Арнакија, Љубин и Горна Матка.

Прекинот ќе биде во периодот од 9:30 до 15:30 часот.

 

Најчитани вести