вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Еве каде утре ќе нема вода

voda_vo_cheshma11

Поврзани вести

Поради уличен дефект без вода утре ќе останат корисниците на потегот помеѓу булеварот Кочо Рацин и рампа.

Тие ќе бидат без вода од 9:30 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести