недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 3

Еве каде ужива Кире Лазаров со семејството (ФОТО)

Тој на својот фејсбук профил сподели фотографија на која е со неговите деца и уживаат покрај море во Шпанија, под која напиша: „Ден со семејството“.

Еве каде ужива Кире Лазаров со семејството

Еве каде ужива Кире Лазаров со семејството

Поврзани вести

Најдобриот ракометен ракометар Кирил Лазаров иако е постојано зафатен со тренинзи и натпревари, слободното време го поминува со семејството.

Тој на својот фејсбук профил сподели фотографија на која е со неговите деца и уживаат покрај море во Шпанија, под која напиша: „Ден со семејството“.

12670623_1065986886798104_3520959504996591038_n

Извор: Вистина

Најчитани вести