четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

Еве како изгледа Анастасија на својот 18-ти роденден

Еве како изгледа Анастасија за прославата на нејзиниот 18-ти роденден

Еве како изгледа Анастасија за прославата на нејзиниот 18-ти роденден

Поврзани вести

Анастасија Ражњатовиќ, денеска го прославува својот 18-ти роденден, а бидејќи е принцеза на Цеца, таа како во бајка го прославува овој свечен ден.

anastasija

Облечена во црвен фустан, Анастасија изгледаше како вистинска принцеза кога пристигна на својата забана во хотелот Хајат.

anastasija1

ceca1

ceca2

ceca3

ceca4

Најчитани вести