петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Еве како изгледаше Наташа Беквалац на почетоците од својата кариера (ВИДЕО)

Еве како изгледаше Наташа Беквалац на почетоците од својата кариера

Еве како изгледаше Наташа Беквалац на почетоците од својата кариера

Поврзани вести

Иако многу од денешните ѕвезди од музичката индустрија би ги избришале сите докази дека некогаш не биле убави и модерни како сега, има и такви кои и на почетоците од својата кариера биле вистински бомби.

Еве како српската пејачка Наташа Беквалац изгледаше кога почнуваше со својата музичка кариера.

Најчитани вести