сабота, 26 ноември 2016  |  Вести денес: 19

Еве како се произведуваат вибратори (ВИДЕО)

15-616x396

Последни вести

На оваа видео снимка можете да погледнете како изгледа производството на вибратори во една фабрика во Лос Анџелес.

Оваа фабрика произведува произведува пет милиони парчиња годишно, а успешна е во индустријата за секс играчки веќе со децении.

Најчитани вести