Магазин

Еве зошто Адријана Лима е една од најубавите жени

Еве зошто Адријана Лима е една од најубавите жени
Еве зошто Адријана Лима е една од најубавите жени

Колку ангелот на Викторија Сикрет, Адријана Лима е убава и секси кога ќе се појави на модната писта, покажала безброј пати.

foto: Splash

Таа, честопати го покажува своето лице во природно издание без тронка шминка со што докажува дека покрај убавината поседува и голема самодоверба.

Убавата бразиилска манекенка постаи уште една фтографија од теретана, без ниту трошка шминка. Менекенката уште еднаш доби пофалби за својот природен изглед.

Што мислите вие?
л
л1